Õppekava eesmärk

Tänapäeva nutiseadmed on väga võimekad ja meie õpetame teile kuidas kasutada suurt hulka erinevaid rakendusi töö otsimiseks, töö lihtsustamiseks või ka sotsiaalmeedia ja vabaaja sisustamiseks. Kui tahate teada rohkem Android seadmetest või soovite endale esimest alles soetada siis see koolitus on just teile.

Koolituse sisu 

Android Operatsioonisüsteemi (edaspidi OS) kasutatavate mobiilsete seadmete koolitus algajatele. Räägime ja tutvustame teile OS-de erinevusi ning ajalugu. Koolitusel õpetatakse täieulatuslikult kasutama, navigeerima ja muutma Android OS-i vastavalt personaalsele vajadusele. Tundma õpitakse seadmete iseärasusi ning tehnilist poolt, et oleks lihtsustatud uue seadme soetamine tulevikus vastavalt vajadusele. Räägime ja soovitame kuidas tagada seadme turvalisus isikliku informatsiooni hoidmiseks ning seadme kaotamise puhul. Aitame teil seadistada Mobiil-ID, mis aitab teil tulevikus nagu näiteks panga ülekannete tegemisel, dokumentide allkirjastamisel ilma arvuti vajaduseta, jne. Näitame teile kuidas seadme aku kestvust pikendada. Tänapäeval on üks oluline osa nutiseadmest kaamera, millele me pöörame ka tähelepanu ja anname soovitusi. 

Õpiväljundid: 

Koolituse läbinu: 

- tunneb Android OS-i ja selle võimalusi; 

- suudab oma seadme häälestada vastavalt isiklikele vajadustele; 

- teab ja oskab hallata turvalisuse vahendeid; 

- oskab kasutada kaamera funktsioone. 

 

Õpingute lõpetamise nõuded 

Õppetöö loetakse läbinuks pärast õppekava täitmist täies mahus või Tellija poolt soovitud mooduli(te) läbimist. Kursuse lõpetamisel väljastatakse kooli poolt vastav tunnistus või tõend. 

Õppekeel 

Eesti ja/või vene keel. 

Kursuse kestus ja maht 

25 akadeemilist tundi. 

Koolitatavad 

Koolitus sobib igas vanuses huvilistele. 

Koolitatavate arv 

Ühe grupi suurus 10-13 inimest grupis.

Gruppi juhendaja(d) 

Koolituskeskuse WALK arvutiõpetaja(d), kelle kohta täiendavat infot leiab menüüpunktist LEKTORID

Konkreetne lektor selgub vastavalt koolituse ajale. 

Koolituse hind:

Hind 500.- EUR

Registreerimiseks või küsimuste korral: 

- Kirjuta: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 

- Helista: +372 56 634269